تعمیرات موبایل شیائومی، تعمیرات تخصصی تبلت و لپ تاپ شیائومی

برای رفع این مورد باید ابتدا بوت گوشی موبایل شیائومی ترمیم شود در صورت جواب نگرفتن باید هارد گوشی شیائومی تعویض شود در مواردی که cpu موبایل شیائومی مدیاتک میباشد این مشکل ممکن است به علت آپدیت ناقص یا فلش شدن نادرست دستگاه باشد که در 50 درصد موارد مشکل خاموشی با رایت کردن بوت گوشی موبایل شیائومی رفع میشود.

 

ابتدا باترى گوشی موبایل شیائومی چک شود درصورت برطرف نشدن ایراد آى سى واى فاى بلوتوث تعویض شود.

ابتدا باترى گوشی موبایل شیائومی چک شود درصورت برطرف نشدن مشکل آى سى مولود به gprs تعویض شود.

ممکن است باترى گوشی موبایل شیائومی در جاى خود شُل شده باشد و اتصال آن قطع شود و یا اینکه در مدار تغذیه لحیم سردى وجود داشته باشد.

ایراد میتواند از باترى گوشی موبایل شیائومی باشد در غیر اینصورت آى سى pf تعویض شود.

یک بار ریست سخت افزاری گوشی موبایل شیائومی یا همان فشردن دکمه پاور به همراه دکمه صدا را امتحان کنید. در صورتی که مشکل حل نشد به یک تعمیرکار مراجعه کنید.

احتمالا مشکل از باتری گوشی موبایل شیائومی می باشد. بهتر است آن را به یک تعمیر کار مجرب بسپرید.

ایراد مى تواند از آى سى تغذیه و یا کریستال گوشی موبایل شیائومی باشد.

ابتدا با یک شارژر سالم گوشی موبایل شیائومی خودرا کامل شارژ کنید اگر بعد از شارژ کامل روشن نشد ابتدا دکمه پاور را به همراه دکمه های صدا با هم فشرده و نگه دارید. اگر با این کار هم گوشی موبایل شیائومی شما روشن نمیشود باید به یک تعمیرگاه تخصصی شیائومی مراجعه کنید.

در صورت مشاهده همچین مشکلی ابتدا گوشی موبایل شیائومی را فلش یا تعویض فریمور کنید
اگر مشکل همچنان باقی بود، این ایراد به دلیل خراب شدن ای سی هارد می باشد و در مدت زمان کمی اگر اقدام به تعمیر و رفع مشکل نشود، گوشی موبایل شیائومی روی لگو و ارم می ماند

در اینصورت مشکل میتواند از خراب شدن سیستم عامل گوشی موبایل شیائومی باشد و با فلش و یا تعویض ویندوز حل شود در غیر اینصورت با حل نشدن احتیاج به تعویض هارد است.

4.3/5 (4 رای)
ارسال نظر
verification
واتسآپتماس با ما