تعمیرات موبایل شیائومی، تعمیرات تخصصی تبلت و لپ تاپ شیائومی

تعمیر گوشی موبایل شیائومی با توجه به ساختار ویژه و خاص این محصول و استفاده از سیستم عامل اندروید در آن برای تعمیر نیازمند وجود کارشناسان زبده و حرفه ای است که با  تمام ویژگی های این دستگاه آشنایی داشته باشد و به صورت حرفه ای عیب و نقص های این دستگاه را پیدا کرده و به تعمیر آن بپردازد.امروزه به دلیل افزایش تولید و تنوع گوشی های گوشی موبایل شیائومی نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات تخصصی با متد های روز و اشنایی کامل  و داشتن تخصص برای تعمیر  تمامی مدل های گوشی گوشی موبایل شیائومی  احساس میشود که این نیاز توسط مرکز تعمیرات تخصصی ما برطرف میشود.

مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان با تجریبه ای چندین ساله در تعمیرات تخصصی محصولات برند شیائومی و گوشی های گوشی موبایل شیائومی در خدمت شما مراجعین محترم هستیم که به تعمیر  گوشی های گوشی موبایل شیائومی شما را به صورت کاملا تخصصی و با داشتن بهترین و به روز ترین ابزارآلات حرفه ایمی پردازیم.

مراحل دریافت و تعمیر گوشی موبایل شیائومی:

دریافت و ارایه رسید گوشی موبایل شیائومی

دریافت گوشی موبایل شیائومی شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت گوشی رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

 

بررسی و اعلام هزینه ی گوشی موبایل شیائومی

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات گوشی و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد). و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد. اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر گوشی موبایل شیائومی

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی، دستگاه شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است. پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

3.6/5 (5 رای)
واتسآپتماس با ما