تعمیرات موبایل شیائومی، تعمیرات تخصصی تبلت و لپ تاپ شیائومی

به دلیل وجود تنوع و حضور پررنگ محصولات شرکت شیائومی در کشور نیاز به وجود نمایندگی تعمیرات تخصصی آن هم احساس میشود که ما در مرکز تعمیرات تخصصی و خدمات پس از فروش همراه ایرانیان با داشتن پیشرفته ترین ابزارالات و وجود مجرب ترین کارشناسان تعمیر  به صورت بخشهای تخصصی جداگانه به کار تعمیر محصولات شیائومی از جمله تعمیر تبلت شیائومی پرداخته ایم.

در حقیقت استفاده روز افزون کاربران گرامی از محصولات شیائومی و نیاز شما مشتریان عزیز به تعمیر تبلت شیائومی و دیگر دستگاههای شیائومی، ما را بران داشت که تیمی حرفه ای، زبده و با تجریه در زمینه تعمیرات تخصصی تشکیل دهیم که بتوانیم اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

مراحل دریافت و تعمیر تبلت شیائومی:

دریافت و ارایه رسید تبلت شیائومی

دریافت تبلت شیائومی شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان. پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی تبلت شیائومی

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد). و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد. اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر تبلت شیائومی

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مزکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

3.3/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما